Przedłużamy nabór wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Gnieźnie rozpocznie się w Mikołajki – 6 grudnia i potrwa do 12 grudnia włącznie. Zlokalizowany będzie na deptakach przy ulicach Chrobrego oraz Rzeźnickiej. Miejski Ośrodek Kultury właśnie rozpoczyna nabór wystawców na tegoroczną edycję.

Chętni wystawcy proszeni są o wypełnienie krótkiego formularza: Formularz Jarmark 2021 i przesłanie go na adres jarmark@mok.gniezno.pl do 2 grudnia włącznie.

Uwaga! Wypełnienie wstępnego formularza nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy.

Koszt wynajmu domku to 200 zł/ dzień, a w przypadku stowarzyszeń 50 zł/ dzień.

Szczegółowe informacje otrzymać można pod numerem 512 411 867.

Podczas tegorocznej edycji Jarmarku na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Karuzele, autodrom czy świąteczna ciuchcia to tylko jedne z wielu atrakcji, które zlokalizowane będą na Rynku. Ponadto, bogaty program wydarzeń czekać będzie na gnieźnian na dziedzińcu Starego Ratusza.

Regulamin Jarmarku można przeczytać: Regulamin Jarmark 2021