KONTAKT


mokkMiejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie

ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno
tel. 61 426 46 30;

NIP 784 19 61 204
e-mail: sekretariat@mok.gniezno.pl

 

 

 

Dyrektor Dariusz Pilak – 61 426 46 30 dyrektor@mok.gniezno.pl

Zastępczyni Dyrektora Marta Pacak – 61 426 46 57, martapacak@mok.gniezno.pl

Sekretariat

Paulina Lewandowska – 61 426 46 30 sekretariat@mok.gniezno.pl

Dział Księgowości:

Bożena Ciesielska – 61 426 46 33 b.ciesielska@mok.gniezno.pl

Arleta Langiewicz – 61 426 46 33, a.langiewicz@mok.gniezno.pl

Anna Szelewska  -61 426 46 33,  administracja@mok.gniezno.pl

 

Informacja (bilety, imprezy) – tel. 61 426 46 47,  mail: informacja@mok.gniezno.pl

Instruktorzy: 

Marta Karalus-Kuszczak – tel. 61 426 46 56, martakaralus-kuszczak@mok.gniezno.pl

Robert Bidziński (sekcje zespoły) tel. 502 334 213, 61 426 46 34,  sekcje@mok.gniezno.pl
Iwona PiechockaJóźwiaktel. 61 426 46 35, iwonapiechocka-jozwiak@mok.gniezno.pl
Janka Matyska – tel. 61 426 46 34 jankamatyska@mok.gniezno.pl
Kamilla Kozłowska – tel. 61 426 46 35, kamillakozlowska@mok.gniezno.pl
Daria Malinger- tel.61 426 46 32, dariamalinger@mok.gniezno.pl
Grzegorz Buczkowski – tel. 61 426 46 32, grzegorzbuczkowski@mok.gniezno.pl

Karolina Milaimi – tel. 61 426 46 54, karolinamilaimi@mok.gniezno.pl

Promocja:

Dominika Sochacka-Drzewieckatel. 61 426 46 53 dominikasochacka-drzewiecka@mok.gniezno.pl

Koordynatorka dostępności:
Marta Pacakmartapacak@mok.gniezno.pl, 61 426 46 57

Galeria

ul. Łubieńskiego 11

czynna:

wtorek, środa 10.00 – 16.00,

czwartek, piątek 10.00 – 18.00

tel. 61 426 46 56; e-mail: galeria@mok.gniezno.pl

Stary Ratusz
ul. Chrobrego 40/41
62-200 Gniezno

tel. 61 426 46 30; e-mail: staryratusz@mok.gniezno.pl

 

Dom Powstańca Wielkopolskiego:

ul. Chrobrego 40/41 (wejście od ul. Rzeźnickiej)

tel. 512 411 867dompowstanca@mok.gniezno.pl

czynny:
od 10.00 do 16.00 od wtorku do piątku
oraz I i III niedziela miesiąca od 10.00-14.00

Zgłoszenia grup chcących wziąć udział w zajęciach organizowanych w Domu Powstańca Wielkopolskiego
e-mail:
dompowstanca@mok.gniezno.pl lub telefonicznie  512 411 867

 

Inspektor Danych Osobowych

Inspektorem Danych Osobowych w Miejskim Ośrodku Kultury jest Tomasz Henzler, adres e-mail: inspektor@cbi24.pl

Skip to content