KONTAKT


mokkMiejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie

ul. Łubieńskiego 11
62-200 Gniezno
tel. 789 081 959; 61 426 46 30; 61 426 46 39

NIP 784 19 61 204
e-mail: sekretariat@mok.gniezno.pl

ZAPRASZAMY od poniedziałku do soboty 8:00- 22:00
niedziela: w zależności od odbywanych imprez

Dyrektor Dariusz Pilak – dyrektor@mok.gniezno.pl

Zastępczyni Dyrektora Marta Pacak – martapacak@mok.gniezno.pl

Sekretariat Paulina Lewandowska sekretariat@mok.gniezno.pl

Dział Księgowości:

Urszula Walczak administracja@mok.gniezno.pl

Bożena Ciesielska – b.ciesielska@mok.gniezno.pl

Arleta Langiewicz – a.langiewicz@mok.gniezno.pl

Informacja (bilety, imprezy) – tel. 789 081 959, mail: informacja@mok.gniezno.pl

Krzysztof Modrzejewski 

Krzysztof Dobrzyńki 

Michał Michalewicz

Roman Raiter

Andrzej Molik 

Instruktorzy: 

Iwona Wiśniewska – tel. 512 411 867,  iwonawisniewska@mok.gniezno.pl
Robert Bidziński (sekcje zespoły)
tel. 502 334 213, sekcje@mok.gniezno.pl
Iwona PiechockaJóźwiaktel. 789 029 922, iwonapiechocka-jozwiak@mok.gniezno.pl
Janka Matyska – tel. 502 334 213, jankamatyska@mok.gniezno.pl
Kamilla Kozłowska – tel. 789 265 274, kamillakozlowska@mok.gniezno.pl
Anna Góralczyk – tel. 789 265 274, annagoralczyk@mok.gniezno.pl
Daria Malinger- tel. 789 265 274, dariamalinger@mok.gniezno.pl
Grzegorz Buczkowski – tel. 789 265 274, grzegorzbuczkowski@mok.gniezno.pl
Dominika Sochacka-Drzewieckatel. 789 029 922, dominikasochacka-drzewiecka@mok.gniezno.pl

Promocja: 573 177 596

Damazy Gandurski – damazygandurski@mok.gniezno.pl

Joanna Ligierska-Sadło – joannaligierska-sadlo@mok.gniezno.pl

Koordynatorka dostępności:
Marta Pacakmartapacak@mok.gniezno.pl, 61 426 46 30

Stary Ratusz
ul. Chrobrego 40/41
62-200 Gniezno

tel. 789 081 959; e-mail: staryratusz@mok.gniezno.pl

Dom Powstańca Wielkopolskiego:

Marta Karalus-Kuszczak -tel. 512 411 867; martakaralus-kuszczak@mok.gniezno.pl

czynny:
od 11.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku
sobota i niedziela nieczynne

Zgłoszenia grup chcących wziąć udział w zajęciach organizowanych w Domu Powstańca Wielkopolskiego
e-mail:
dompowstanca@mok.gniezno.pl lub telefonicznie  512 411 867

Skip to content