Fotograficzny Młyn w Starym Ratuszu

fotomłyn o

Fotograficzny Młyn w Starym Ratuszu jest efektem zawiązanej współpracy z gnieźnieńską organizacją, zrzeszającą lokalnych fotografików. Tego dnia we wszystkich pomieszczeniach Starego Ratusza różnorodny sposób opowiedzą o swojej pasji, zachęcą do interakcji, pokażą swoje fotografie.
W trakcie wydarzenia planowanego na środę 9 października odbywać się będzie sesja fotograficzna, tematyczne prelekcje ze zdjęciem w roli głównej, warsztaty artystyczne dla dzieci, wystawa zdjęć. W trakcie działania będzie można także zasięgnąć porad związanych z właściwym wykorzystaniem sprzętu fotograficznego.

Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, poziom zaawansowania w fotografii. W Ratuszu tego dnia między 18-21 będzie się dział istny „młyn”. Szczegóły związane z harmonogramem wydarzenia na plakacie.

W trakcie tego niecodziennego spotkania porozmawiać będzie można z członkami Klubu Fotograficzny Młyn w osobach Piotr Robakowski,  Sebastian Uciński , Michał Koszela, Mariusz Jakubowski, Katarzyna Gołembowska, Sebastian Pawłowski, Tomasz Napierała.
fotomłyn harmo
Skip to content