Co Pan na to, Panie Fredro? Zaproszenie do udziału w grze edukacyjnej!

Sejm RP ogłosił 2023 rokiem Aleksandra Fredry – dlatego też wspólnie z Stowarzyszeniem Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalnym Promyk-Gniezno oraz Publiczną Biblioteką Pedagogiczną w Poznaniu, Filia w Gnieźnie –  MOK zaprasza wszystkich uczniów klas V. do udziału w edukacyjnej grze przestrzennej pt. „Co Pan na to Panie Fredro”.
Wydarzenie odbędzie już 27 kwietnia, o g. 10.00, Publicznej Bibliotece Pedagogicznej ul. Mieszka I 27.
Na zgłoszenia czekamy jednak do 24 kwietnia, kartę zgłoszenia która znajduje się w Regulaminie.
Zgłoszenie należy wysłać na adres: biblioteka@gniezno.pbp.poznan.pl lub zgłosić telefonicznie pod numer: 577 001 317.

Szczegółowych informacji na temat gry udziela koordynatorka wydarzenia, Katarzyna Wilczkowska, tel.: 577 001 317.