„Życie jest piękne” na deskach Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury

Spektakl powstał w związku z realizacją projektu „Impresje literackie” i został przygotowany przez grupę seniorów z Klubu „Radość” pod kierunkiem aktorów z teatru „Zespół Niespokojnych Nóg”. Entuzjastyczne przyjęcie sztuki spowodowało, że artyści wystąpią dla publiczności ponownie już 16 listopada, o g. 18.00 – w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

W spektaklu wykorzystano ludowe utwory chorwackie, serbskie i romskie; wypromowane swego czasu przez Gorana Bregovića, Emira Kusturicę i Kajah. Energetyczna i pełna radości życia sztuka aktywizuje publiczność – na co i tym razem Organizatorzy mają nadzieję.

Wstęp na wydarzenie jest wolny – obowiązują jednak bezpłatne wejściówki, które można nabyć w Miejskim Ośrodku Kultury, przy ul. Łubieńskiego 11.