„Zostań Herosem Niepodległości” – rozstrzygnięcie konkursu

W tym roku do konkursu fotograficznego „Zostań Herosem Niepodległości” zgłoszono 23 prace. Mimo ograniczeń spowodowanych stanem pandemii, ten wynik dla organizatorów przedsięwzięcia jest miłym zaskoczeniem.

Zwycięzcą w kategorii szkół podstawowych został Jakub ze szkoły Akademia Maxima, który wcielił się w Wincentego Witosa. II miejsce przypadło Julii uczęszczającej do Szkoły Podstawowej nr 10, która przedstawiła postać anonimowej członkini Ochotniczej Ligi Kobiet. Miejsce III zajęła Zuzanna z SP 9, która odwzorowała burmistrza Witkowa Stanisława Gaworzewskiego.

W kategorii przedszkoli I miejsce przypadło Hannie (Przedszkole nr 2) wcielającej się w postać Ireny Kosmowskiej. Miejsce II zajął Daniel (Przedszkole nr 12) upodabniający się do Romana Dmowskiego, a miejsce III Emilia (Przedszkole 14) odzwierciedlająca Zofię Moraczewską.

 Gratulujemy wszystkim biorącym udział w tegorocznej edycji Herosów Niepodległości III. Wasze zaangażowanie i pomysłowość w wykonaniu strojów budzi ogromny podziw.

Skip to content