Znaczki i miniatury w Starym Ratuszu

W galerii Starego Ratusza dostępna do zwiedzania jest już nowa wystawa, poświęcona polskiej miniaturzystce, Kazimierze Dąbrowskiej.
W dzisiejszym wernisażu wzięli udział m.in. jej współorganizator, Wojciech Śmielecki, oraz przedstawiciele instytucji przy których pomocy wystawa mogła powstać: Organizacji Turystycznej „Szlak Piastowski” oraz Muzeum Teatralnego Teatru Wielkiego w Warszawie.
Swoim patronatem wydarzenie objął Prymas Polski, arcybiskup Wojciech Polak. Więcej zdjęć obejrzeć można na profilu MOK na Facebooku.
Zgromadzone na wystawie prace będzie można oglądać do 31 marca.