Zespoły i chóry Miejskiego Ośrodka Kultury serdecznie zapraszają na koncert kolęd!

Początek roku to w naszym kraju przedłużenie okresu świątecznego. Zgodnie z polskimi tradycjami, w naszych domach, ale nie tylko królują kolędy i pastorałki. W związku z tym, już 8 stycznia, o g. 16.00, MOK zaprasza na koncert kolęd w gnieźnieńskiej Farze.

Dla zgromadzonej publiczności wystąpią zespoły na co dzień związane z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie a więc Retro, Dzwon, Radość, Fancy Violins i Happy. W repertuarze znajdą się najbardziej tradycyjne i popularne kolędy i pastorałki takie jak “Gdy się Chrystus Rodzi”, “Dzisiaj w Betlejem”, “Narodzony”, “Mizerna cicha”, “Cichą noc”, “Lulajże Jezuniu”, “Pastorałka od serca do ucha”,“Jest taki dzień”, “Gore gwiazda”, czy “Skrzypi wóz”.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.