Zaproszenie na Wiosenne Turnieje Szachowe o Puchar Dyrektora MOK

Zapraszamy wszystkich zawodników LKS Chrobry Gniezno i uczestników Szkółki Szachowej Miejskiego Ośrodka Kultury do wzięcia udziału w Wiosennych Turniejach Szachowych o Puchar Dyrektora MOK, które odbędą się w niedzielę, 11 kwietnia od godziny 17.00 na internetowej platformie lichess.org
Zawody odbędą się w dwóch osobnych grupach turniejowych:
➡️Turniej OPEN, przeznaczony dla wszystkich zawodników Chrobrego Gniezno. Mogą wziąć w nim udział również juniorzy Chrobrego (także ci do 16 roku życia), którzy czują się na siłach i preferują rywalizację z seniorami). Turniej na dystansie 9 rund tempem 5’+2’’.

➡️Turniej juniorski (do 16 roku życia; ur. 2005 i młodsi), przeznaczony dla zawodników LKS Chrobry Gniezno i uczestników Szkółki Szachowej MOK. Turniej na dystansie 7 rund tempem 7’+4’’.

Udział w obu turniejach jest bezpłatny. Przewidziano liczne nagrody ufundowane przez dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury (szczegóły na stronie lichess.org) pod poniższymi linkami.

Zapisy do turnieju bezpośrednio pod linkami:
https://lichess.org/swiss/kZZ5jtw2Turniej juniorski
https://lichess.org/swiss/kZZ5jtw2

UWAGA: Osoby, które nie mają jeszcze konta klubowego na stronie lichess.org muszą je założyć przed zapisaniem się do turnieju.

Sędzią turniejowym będzie Szymon Banach. Wszelkie zapytania lub wątpliwości dotyczące zapisów prosimy kierować na s.banach@wzszach.poznan.pl

Skip to content