Zapraszamy do wspólnego stworzenia wystawy

W związku z przygotowaniem do Wielkopolskiego Festiwalu Miejskiego pragniemy zaprosić wszystkich majsterkowiczów do współpracy. Chcemy wspólnie z mieszkańcami Gniezna przygotować wystawę zaprezentowaną w drugiej połowie lipca w przestrzeniach Starego Ratusza. W ten sposób pragniemy także nawiązać do niesamowitej postaci – Adama Słodowego. Twórcy kultowego w czasach PRL programu telewizyjnego dla młodzieży “Zrób to sam”. Niesamowitego propagatora majsterkowania, autora wielu książek instruktażowych, współautora filmów animowanych “Pomysłowy Dobromir” i “Pomysłowy wnuczek”.

Mamy ogromne przekonanie, że znajdzie się wśród gnieźnian wielu, którzy konstruowali, nadal konstruują albo modyfikują przedmioty i sprzęty – nadając im niepowtarzalną jakość i nietuzinkowe zastosowanie. Liczymy na wspaniałą współpracę. Czekamy na zgłoszenia wszystkich, którzy mają ochotę  pokazać swoje dzieła szerszej publiczności. Swoją gotowość do działania można wyrazić dzwoniąc do nas: 512 411 867 bądź pisząc maila: staryratusz@mok.gniezno.pl

sprzęty i przedmioty zaproszenie