Z rodziną najlepiej na zdjęciach 20 października godz 11:00-13.30

Kolejne wydarzenie które silnie związane jest z rodziną… Przede wszystkim jednak z FOTOGRAFIĄ… 🙂

Do działania „Z rodziną najlepiej na zdjęciach” zaprosiliśmy wspaniałych specjalistów, niebojących się wyzwań Olę Przybysławską i Waldka Stube z FOTOSTUBE.

Ola Przybysławska poprowadzi bardzo praktyczny warsztat dla dorosłych, krążący wokół zagadnień fotografii dziecięcej. Przy użyciu własnego sprzętu fotograficznego bądź aparatów w telefonach rodzice poznają nietuzinkowe rozwiązania i poćwiczą ciekawe ujęcia przy fotografowaniu swoich dzieci. Warsztat przewidziany jest dla dorosłych, mamy jednak ciekawe rozwiązanie dla rodziców z dziećmi. Animatorki Starego Ratusza w Gnieźnie w czasie, gdy rodzice będą przyswajać wiedzę, przygotowały dla dzieci artystyczny warsztat , a także sporo zabaw i gier.

Waldek Stube wykona zadanie nietuzinkowe zapraszając wszystkie małżeństwa przed swój obiektyw. Będzie to niesamowita okazja, by zrobić zdjęcie na schodach prowadzących do Sali Ślubów w Starym Ratuszu. Mając takie znaczące dla wielu małżeństw miejsce, proponujemy wrócić do tego najważniejszego dnia, by, może po latach, może zaledwie po kilku miesiącach, przypomnieć sobie wrażenia z tamtego czasu, poczuć jeszcze raz tę niesamowitą aurę. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i staż małżeński.

O terminie odbioru wywołanych zdjęć poinformujemy za pomocą mediów lokalnych i społecznościowych

Wydarzenie jest oczywiście darmowe, odbywa się w niedzielę, 20 października w godz. 11:00 – 13:30 w Starym Ratuszu w Gnieźnie.

By wziąć udział w warsztacie należy się zapisać mailowo:staryratusz@mok.gniezno.pl, telefonicznie: 512 411 867 bądź poprzez media społecznościowe : instagram @staryratuszgniezno , fb @staryratusz

zrodziną

Skip to content