Występ RETRO na zakończenie lata w Domu Pomocy Społecznej

We wtorek 21 września Zespół Wokalny RETRO z Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpił z repertuarem rozrywkowym w Domu Pomocy Społecznej w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej.

Nie brakowało wspólnych śpiewów z mieszkańcami, radosnej atmosfery, tańców, gwary Wielkopolskiej w wykonaniu naszych śpiewaczek oraz humoru w formie śmiesznych kawałów. Całość zakończyła biesiada przy kawie i pysznych słodkościach.

Na zakończenie zespół otrzymał oprócz gromkich oklasków, upominki oraz od Pani Dyrektor podziękowania i zaproszenie na kolejną biesiadę, tym razem z okazji Dnia Seniora 2022.