Wiosenne zabawy słowami

Ten warsztat to kolejna ratuszowa propozycja rodzinnych warsztatów, tym razem logopedycznych, na które zapraszamy 10 marca, we wtorek o g. 17.00 do Starego Ratusza.

Spotkanie to będzie wypełnione mnóstwem pomysłów, jak ćwiczeniami artykulacyjnymi „obudzić” buzię naszego dziecka (nie tylko!) na wiosnę, w ciekawy sposób zainteresować je ćwiczeniami oddechowymi, a przede wszystkim jak kreatywnie rozwijać dziecięcy bierny i czynny słownik. Warsztat będzie się kręcić wokół tematu owadów. Mali i duzi uczestnicy będą składać słowa-nazwy różnych robali, dzielić je na sylaby, a w ćwiczeniach oddechowych m.in. zbudują tęczę czy ułożą motyle na łące.

Warsztat przygotowała LOGOkreacja – projekt Magdaleny Smolarek, który powstał aby wspierać rodziców, opiekunów, nauczycieli i wychowawców w logopedycznej pracy z dzieckiem. Magda proponuje na swojej facebookowej stronie wiele twórczych ćwiczeń, praktycznych pomocy i scenariuszy zajęć, podpowiadając jak skutecznie pracować z mniejszymi i większymi milusińskimi każdego dnia.

wstęp wolny/ zapisy: staryratusz@mok.gniezno.pl/ t: 512 411 867

logokreacja

Skip to content