Walentynki w słonecznej Italii bez opuszczania miasta? – Zaproszenie na wieczór włoski

Wszystkich miłośników Włoch 11 lutego, o godz. 18.00, zapraszamy w podróż do słonecznej Italii, na prawdziwie włoski, taneczny wieczór Walentynkowy do Restauracji La Dolce Vita.

Ten cudowny lutowy wieczór umili swoim głosem włoski artysta Giuseppe Serio , który przyjedzie prosto ze słonecznej Sycylii.

Ponadto gościem specjalnym wieczoru będzie Anna Kłossowska dziennikarka, pisarka i podróżniczka, autorka wielu przewodników po Włoszech m.in„Włochy jakich nie znacie”. Podczas spotkania nasz gość opowie o  „Miłości po włosku”.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z włoską ofertą lokalnych firm; m.in. biura podróży Smile Travel z włoską ofertą turystyczną (Smile-travel.pl), szkoły językowej Freedom school z ofertą kursów j. włoskiego (Freedomschool.pl), będzie można spróbować regionalnych włoskich produktów od „Sycylijskiej uczty” (sycylijskauczta.pl), włoskich kosmetyków z Saluti. pl, czy zapoznać się z ofertą włoskich rowerów Bianchi, Firmy Car-bike (www.rowerszosowy.pl) .

Oczywiście takie wydarzenie nie mogłoby obejść się bez najlepszych smaków, dla wszystkich gości restauracja La Dolce Vita przygotowała kolację degustacyjną składającą się z 5 dań, oczywiście kuchni włoskiej.

 

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z Restauracją La Dolce Vita. Bilety w cenie 130 zł za osobę można nabyć w Restauracji, od 13 stycznia.

Partnerzy wydarzenia: Dom Wina, Zielona Fabryka, Freedom school, Sycylijska Uczta, Saluti.pl, Car-bike, Smile Travel.

 

 

Skip to content