Wachlarz propozycji od Miejskiego Ośrodka Kultury podczas Prezydenckiego Dnia Dziecka!

Jak co roku, MOK włącza się w organizację Dnia Dziecka. Ponownie czeka wiele atrakcji dla najmłodszych. Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji muzycznych dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli, które przeplatane będą konkursami specjalnie przygotowanymi na ten dzień. Nie zabraknie oczywiście występów wokalnych i tanecznych sekcji Miejskiego Ośrodka Kultury – chętni będą mogli spróbować swoich sił w tańcu, podczas zorganizowanych przez instruktorów MOK animacji tanecznych.

Wszyscy, którzy czerwcowe popołudnie zdecydują się spędzić przy ulicy Spokojnej, będą mogli wysłuchać mini-recitalu Jonasza Kurasa (uczestnika The Voice Kids, oraz Kalejdoskopu Talentów).

Nie zabraknie oczywiście spektaklu dla najmłodszych – po raz kolejny za sprawą poznańskiej „Kulturki” – tym razem artyści przyjadą do Gniezna ze spektaklem „Rosa i flamenco”, podczas którego dzieci poznają tajemnicę głównej bohaterki oraz wnętrza instrumentów i tego, w jaki sposób powstają dźwięki.

Nie mogło oczywiście zabraknąć sztuk plastycznych –najmłodszych będą mogli wziąć udział w plenerze malarskim oraz warsztacie plastycznym przygotowanym przez instruktorki MOK. Dodatkowo, Miejski Ośrodek Kultury zaprosi rodziców i dzieci do gier, zabaw i konkursów.

 

Skip to content