„W wielkim stylu” – No Name

Zbliża się koniec roku szkolnego, a więc najwyższy czas podsumować pracę gnieźnieńskiej formacji tanecznej z Miejskiego Ośrodka Kultury „No Name”. Dla jej członków taniec to przede wszystkim pasja i sposób na wyrażenie samego siebie. Gdy wchodzą na scenę nie czują stresu ani strachu, jedynie miłość do tego, co robią. Angażują się w 100% i dają z siebie wszystko, co wielokrotnie zapewniło im zwycięstwa w konkursach.
Rozpoczęli sezon wyróżnieniem na Grand Prix Polski Dance 2016 we Wrześni w kategorii formacji HIP HOP, a w kategorii solo III miejsce zajęła Sara Gajda, należąca do „No Name”. Kolejnym przystankiem były Wiosenne Fanaberie HIP HOP Gniezno 2017 również zakończone wyróżnieniem oraz III miejscem w solo HIP HOP dla Krystiana Wojciechowskiego, który również w kategorii duety HIP HOP z Darią Siuda zdobyli brązowe medale.

Cały czas brakowało jednak tego wymarzonego złota, na które z utęsknieniem wyczekiwali. 10 czerwca 2017 r. odbył się XXII Mogileński Konkurs Tańca, jak co roku do Mogilna zjechali najzdolniejsi tancerze z regionu, w tym również „No Name”. Konkurencja była naprawdę duża, bowiem wystąpiło 62 solistów, 30 duetów oraz 28 formacji. Konkurs rozpoczął się o godzinie 15.00 w hali widowiskowo – sportowej. Wykonawcy zaprezentowali się w trzech kategoriach: hip-hop, disco – dance, inne formy tańca. W jury zasiedli: Sara Kaźmierska, Tomasz Grzanka oraz Jolanta Siewert.

„No Name”z niecierpliwością i nadzieją wyczekiwało na wyniki. Po ich ogłoszeniu stało się jasne, że mają ogromny powód do dumy – I miejsce, za które otrzymali złotą terpsychorę. Ponownie zachwyciła również Sara Gajda, pokonując swoją solówką konkurencję i zdobywając upragnione i w pełni zasłużone I miejsce. W ten sposób „No Name” w wielkim stylu zakończyło sezon 2016/2017, która na co dzień trenuje pod czujnym okiem instruktorki Pauliny Lewandowskiej.

autorka: Weronika Kiełczewska

Skip to content