Fantasmagoria przypomina i poleca : Uwaga konkurs!

Ogłaszamy konkurs na najlepszą planszę do gier bitewnych!

Pewnie doskonale wiecie, że rynek gier figurkowych ciągle się powiększa – przybywa nowych systemów, a te doskonale znane mają nowe dodatki. Cieszą się rosnącą popularnością przyciągając kolejnych graczy. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie na najlepszą planszę (blat) do gier bitewnych.

Plansza może być do dowolnego systemu, a nawet do gry z Waszych wyobrażeń. Najistotniejsza jest Wasza inwencja!

Przygotujcie go w domu sami lub z pomocą rodzica, rodzeństwa, znajomych. Na spokojnie realizujcie swój projekt, bo czasu jest całkiem sporo, bo dopiero po wakacjach, a konkretnie
– 19 września będzie prezentacja wszystkich zebranych prac
– mamy nadzieję, że na spotkaniu Klubu Fantastyki Fantasmagoria w Starym Ratuszu

Wszystkie dokładniejsze informacje oraz parę słów i porad w tym temacie będziemy sukcesywnie zamieszczać na FB/Fantasmagoria Gniezno i naszej stronie internetowej. Oczywiście z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości. W miarę możliwości oczywiście.

A teraz parę zasad, czyli krótki regulamin:

1️ Konkurs ma na celu promowanie zainteresowania figurkowymi systemami bitewnymi i modelarstwem.

2️. Przedmiotem konkursu będzie wykonana przez uczestnika plansza (blat) do dowolnie wybranej gry bitewnej.
Minimalny wymiar planszy to 19×14 cm (wymiary w calach: 7,5″x5,5″). Maksymalny zalecany wymiar planszy, choćby z uwagi na problem z przetransportowaniem, to 110×120 cm (43″x47″).

3️. Uczestnicy wykonują swoje prace w domu, a następnie będą zobowiązani do dostarczenia ich 19 września 2020 (sobota) do 11.00 do Starego Ratusza celem zaprezentowania ich jurorom, innym uczestnikom konkursu i klubowiczom.

4️. Dozwolone jest kupowanie elementów scenerii i przerabianie ich pod kątem własnego projektu, ale nie mogą one stanowić większości elementów na danej planszy. Kategorycznie zabrania się wystawiania plansz niebędących Waszego autorstwa. Dlatego prosimy o wykonywanie sukcesywnie dokumentacji fotograficznej z postępu prac.

5️. Laureaci nagród zostaną wybrani poprzez głosowanie instruktorów Klubu Fantastyki Fantasmagoria. Oceniane będą przede wszystkim: pomysłowość projektu, dokładność wykonania oraz ogólna estetyka.

6️. W dniu rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy zostaną poproszeni o opowiedzenie kilku słów na temat procesu tworzenia swoich prac.

7️. Z uwagi na problem z transportem, zaleca się zawczasu podzielić duże plansze na segmenty.

8️. Nagrodami w konkursie będą medale oraz upominki rzeczowe przyznane za miejsca 1-3, a także wyróżnienia.

9️. Aby wziąć udział w konkursie, należy przysłać drogą mailową zgłoszenie na adres: stowarzyszenie@fantasmagoria.gniezno.pl do 1 września 2020, w tytule maila wpisując „Konkurs na planszę”. Mail powinien zawierać imię i nazwisko, wiek i numer telefonu uczestnika.

10. W przypadku niemożności zorganizowania prezentacji prac w Starym Ratuszu w Gnieźnie 19 września 2020 roku, na przykład w wyniku sytuacji epidemicznej, konkurs zostanie rozstrzygnięty online.

1️1. W kwestiach nieobjętych regulaminem, rozstrzygający głos ma organizator, czyli Stowarzyszenie Fantasmagoria.

1️2. Pytania w sprawie konkursu zadawać można poprzez
e: stowarzyszenie@fantasmagoria.gniezno.pl
lub poprzez wiadomość
na FB/FantasmagoriaGniezno

1️3. Zgłoszenie do udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Fantasmagoria danych osobowych zgłaszającego (w tym na wykorzystanie wizerunku) dla celów związanych z promocją i relacjami z wydarzenia. Jednocześnie zgłaszający oświadcza, że został poinformowany o przysługującym mu prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

#zostańwdomu #kulturadlagniezna

konkurs fanty (1)

Skip to content