Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka

Klub szachowy Chrobry Gniezno oraz Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie pragną zaprosić wszystkie dzieci do udziału w tradycyjnym. Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w dwóch terminach, oddzielnie dla dzieci z dwóch grup wiekowych: 

  1. Turniej dla uczniów klas III-VI szkół podstawowych (bez kategorii szachowej, ew. V, IV lub III kategoria) – piątek, 2 czerwca 2017 roku w godz. 17.00-20.00. Zapisy na sali gry w godzinach 16.15-16.55.
  2. Turniej dla uczniów klas I i II szkół podstawowych (bez kategorii szachowej, ew. V lub IV kategoria) – sobota, 3 czerwca 2017 roku w godz. 10.00-13.00. Zapisy na sali gry w godzinach 9.15-9.55

Oba turnieje odbędą się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego 11.

Oferta skierowana jest zwłaszcza do dzieci z gnieźnieńskich szkół podstawowych, które rozpoczynają przygodę z „królewską grą”.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy szachowe oraz słodycze, zaś najlepsi statuetki. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: banachwl@interia.pl lub 661138960. O turnieju piszemy też na:  www.lkschrobry.gniezno.pl oraz facebook.com/lks.chrobrygniezno         facebook.com/szkolka.szachowa.mok

Skip to content