Tradycyjne Zakończenie Lata z Miejskim Ośrodkiem Kultury!

Święto Latawca i Pieczonego Ziemniaka to tradycyjne zakończenie lata, które odbywa się w na terenach zielonych w Gnieźnie! Po zeszłorocznej bardzo udanej edycji Miejski Ośrodek Kultury ponownie zaprasza na plac św. Wojciecha, 30 września, o g. 15.00.

Oczywiście tradycyjnie już odbędzie się konkurs na najpiękniejszy latawiec i najlepszy lot dronem, nie zabraknie też ziemniaków – do upieczenia.

Jeśli ktoś nie zdąży do tego czasu zrobić latawca, to będzie mógł go wykonać pod kierunkiem instruktorów MOK podczas wydarzenia. Gwarantowana świetna atmosfera, dużo dobrej zabawy i sporo atrakcji.

Dodatkowo, w ramach wydarzenia odbędzie się pokaz kina plenerowego – o godzinie 20.00, zostanie wyświetlony film “Małe szczęścia”.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.