SZoK czyli Sport Zdrowie oraz Kultura

Zapraszamy serdecznie małych i dużych sportowców oraz tych, którzy dopiero  planują rozpocząć swoją przygodę ze sportem i zdrowym odżywianiem do wzięcia udziału w imprezie SZoK Sport Zdrowie oraz Kultura. Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in piłka ręczna, badmington, szachy, karate, zumba, joga czy nordic walking, ale również konkurencje i wariacje sportowe dla najmłodszych dzieci. Ponadto na deptaku będą czekały na Was stoiska ze zdrową żywnością , bezpłatne konsultacje dietetyczne stoiska sportowe. Zapraszamy wszystkich do przybycia z własnymi rowerami w celu ich bezpłatnego znakowania. Na najmłodszych czekają zdrowe i sportowe warsztaty na świeżym powietrzu oraz strefa chillout dla dorosłych. Wszystkie szczegóły znajdziecie w wydarzeniu FB.