Spotkanie z piosenką 21.03 – sztuka

Stary Ratusz w Gnieźnie zaprasza na kolejne spotkanie z piosenką.
Zaproszenie kierowane do wszystkich mieszkańców Gniezna i okolic z potrzeby inicjowania wspólnego działania. Wiadomym jest, że ludzie lubią śpiewać, ale z różnych względów mają opory robić to – w dodatku publicznie. Chcemy, poprzez spotkania z piosenką, obudzić drzemiące w każdym człowieku pokłady muzykalności. W ramach każdego wydarzenia pragniemy zaprosić także lokalnych muzyków, wokalistów, występujących w roli gospodarza. Po krótkim koncercie do wykonania kolejnych utworów zaproszeni są wszyscy przybyli na spotkanie z piosenką. Każdorazowo przyświeca nam temat miesiąca – w marcu jest nim SZTUKA.
21 marca o godz. 18:00 w sali koncertowej Starego Ratusza w Gnieźnie zapraszamy na kolejną odsłonę spotkania z piosenką.
W roli gospodarza – zespół wokalny Domino, który w obecnym składzie śpiewa od trzech lat. Z muzyką związani są od zawsze. Kalina- pianistka, swą przyszłość chce związać z aktorstwem. Michał- klarnecista grający również na saksofonie i fortepianie, jednocześnie będąc kompozytorem oraz aranżerem. Alicja- śpiew jest dla niej całym światem.
Piosenki, które tego wieczoru wybrzmią, w różny sposób kojarzyć mają się ze sztuką. Wyśpiewamy zatem „zielono mi”, „Jej portret”, „Pomaluj mój świat”, „Laleczka z saskiej porcelany” i wiele innych.
zapraszamy serdecznie!
 53625614_2280682912205653_2780274884960321536_n
a tak wyglądało na ostatnim spotkaniu z piosenką… aż  chce się wrócić…
zapraszamy!!!
Skip to content