Spektakl muzyczny REPUBLIKA MAANAM

Przedstawiamy Wam spektakl muzyczny REPUBLIKA MAANAM, w wykonaniu zespołu artystów z Klubu Seniora „Radość”, który na co dzień działa w Miejskim Ośrodku Kultury. Przedstawienie inspirowane jest muzyką i tekstami dwóch wybitnych polskich grup rockowych: REPUBLIKI I MAANAMU.

Spektakl jest manifestacją umiejętności, możliwości i potencjału, który posiadają osoby po 60. roku życia. Mówimy STOP STEREOTYPOM! To nie prawda, że osobom w wielu senioralnym nie wypada śpiewać rocka. Seniorzy mają w sobie pokłady energii i mocy, o której nawet nie śniło się ich wnukom.

Dla wszystkich tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć naszych seniorów w akcji, przygotowaliśmy krótką relację filmową ze spektaklu 😊

Od stycznia 2020 roku grupa artystyczna występować będzie pod nazwą ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG.

Kierownikami artystycznymi zespołu – od początku działalności – są aktorzy Teatru Za Miastem – Monika Belau i Artur Kamiński

#ZostańWDomu #kulturadlagniezna

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA MATERIAŁU : REPUBLIKA MAANAM