Ruszył nabór na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie ogłasza nabór wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy. Tegoroczny Jarmark odbędzie się w Pierwszej Stolicy Polski między 2 a 6 grudnia, ponownie miejsce dla wystawców znajdzie się głównie na ulicy Chrobrego, w małej części na ul. Rzeźnickiej. Handel, oraz wszystkie atrakcje będą funkcjonowały, podobnie jak latach ubiegłych od 12.00 do 19.00.

W tym roku na Jarmarku nie pojawią się drewniane domki wystawiennicze, ani dostęp do prądu – każdy z wystawców będzie mógł zaprezentować swoje usługi i produkty we własnym namiocie. Za miejsca wystawiennicze nie będzie pobierana opłata, a jedynie zwrotna kaucja, która będzie gwarantem rezerwacji miejsca. Kaucja będzie wynosić 100 zł za jeden dzień Jarmarku, będzie zwracana do 7 dni, od dnia zakończenia działalności wystawcy na Jarmarku.

Miejski Ośrodek Kultury przyjmuje zgłoszenia do wyczerpania puli miejsc, pierwszeństwo w rezerwacji stanowisk przed pozostałymi wystawcami, mają wystawcy posiadający asortyment świąteczny, oraz rękodzielnicy. 

Regulamin uczestnictwa w Jarmarku Bożonarodzeniowym 2022

Zgłoszenia chętnych odbywają się za pomocą Formularza Google: Tutaj

Skip to content