Fan Essay In Gujarati On Diwali Example Reflective Essay Conclusion Argumentative Essay No Assignment On Friday Cer Essay Format Themes In The Odyssey Essay Titles

Ruszają 2. Impresje Teatralne Smyka

Stowarzyszenie Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne Promyk Gniezno wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury zapraszają do udziału w projekcie edukacyjnym II Impresje Teatralne Smyka. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda.

Projekt ma formę prezentacji przedszkolnych grup teatralnych odbywających się w cyklu dwa przedstawienia tygodniowo (maj i czerwiec). Prezentacje będą odbywały się w czwartki o 10:00 na dziedzińcu Starego Ratusza. Termin prezentacji do ustalenia.

Przedstawienie powinno nawiązywać do jednego z poniższych motywów:
• zwyczaje wielkanocne,
• tradycje i zwyczaje wielkopolskie,
• opowieść lub legenda o moim mieście,
• gwara gnieźnieńska/poznańska,
• majówka,
• Świętojanki.

Grupa teatralna powinna liczyć około 15 osób, a czas trwania przedstawienia około 30 minut. Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie mok.gnieznp.pl
Jury ogłosi werdykt 18 czerwca. Finał i prezentacja 3 najlepszych grup planowana jest na 22 czerwca w Teatrze im. Aleksandra Fredry. Na zwycięzcę czeka aparat fotograficzny.