Ruszają 2. Impresje Teatralne Smyka

Stowarzyszenie Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne Promyk Gniezno wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury zapraszają do udziału w projekcie edukacyjnym II Impresje Teatralne Smyka. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda.

Projekt ma formę prezentacji przedszkolnych grup teatralnych odbywających się w cyklu dwa przedstawienia tygodniowo (maj i czerwiec). Prezentacje będą odbywały się w czwartki o 10:00 na dziedzińcu Starego Ratusza. Termin prezentacji do ustalenia.

Przedstawienie powinno nawiązywać do jednego z poniższych motywów:
• zwyczaje wielkanocne,
• tradycje i zwyczaje wielkopolskie,
• opowieść lub legenda o moim mieście,
• gwara gnieźnieńska/poznańska,
• majówka,
• Świętojanki.

Grupa teatralna powinna liczyć około 15 osób, a czas trwania przedstawienia około 30 minut. Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie mok.gnieznp.pl
Jury ogłosi werdykt 18 czerwca. Finał i prezentacja 3 najlepszych grup planowana jest na 22 czerwca w Teatrze im. Aleksandra Fredry. Na zwycięzcę czeka aparat fotograficzny.