Rusza nabór na Jarmark św. Wojciecha! – AKTUALIZACJA

AKTUALIZACJA
Ze względu na ogromne zainteresowanie zamykamy nabór – dziękujemy!

———————————————————————————————————————————————————————————————

Nasze miasto w swojej tradycji ma wpisane tradycje Jarmarków – jeden z nich – Jarmark św. Wojciecha stał się już niemal kultowy! Ponownie więc zachęcamy wystawców do uczestnictwa w w naszym wydarzeniu. Jarmark odbędzie się od 22 do 23 kwietnia, ponownie handlujący będzie można spotkać na ulicach Chrobrego, Sienkiewicza i Mickiewicza.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego do 13 marca włącznie.

Link do formularza zgłoszeniowego: Kliknij tutaj

Co ważne, wypełnienie formularza zgłoszeniowego – nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy – jest to deklaracja chęci udziału w imprezie.

Cennik tegorocznego Jarmarku:

– ul. Sienkiewicza i ul. Mickiewicza – 18.00 zł brutto za każdy 1m² za każdy 1 dzień handlu i zajętej powierzchni

ul. Chrobrego – 23 zł brutto za każdy 1m² za każdy 1 dzień handlu i zajętej powierzchni.

– W przypadku atrakcji dla dzieci opłaty pobiera się ryczałtowo w kwocie 740,00 brutto (do 5 szt. urządzeń) lub 600,00 zł brutto za każdy dzień (powyżej 5 szt. urządzeń).

– Sprzedaż balonów objęta jest odrębną opłatą i wynosi 120,00 zł brutto za każdy 1 dzień handlu od punktu.

Zainteresowani wystawcy mogą także zapoznać się z  Regulaminem Jarmarku 2023

Ewentualne dodatkowe pytania w związku z organizacją tegorocznego Jarmarku Świętego Wojciecha można kierować pod adresem: jarmark@mok.gniezno.pl oraz pod numerem: 789 265 274 (koordynatorka: Daria Malinger)