Rozegrano pierwszy po wakacjach turniej z cyklu GP ELPOS-PRYMUS-MOK

W piątek, 15 września odbył się w Miejskim Ośrodkiem Kultury pierwszy po letnich wakacjach turniej dla dzieci z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK.

 Tym razem w imprezie udział wzięło 31 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund. Zwycięstwo w kategorii wiekowej powyżej dziesiątego roku życia odniosła z kompletem 6 punktów Maria Kamińska, która wyprzedziła Macieja Stanczewskiego – 5 punktów i Łukasza Orczykowskiego – 4 punkty. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfowała Lena Frąckowiak, która wyprzedziła Nataszę Klimko – obie po 4,5 punktów i Oskara Radwańskiego – 4 punkty. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończył Kamil Kula przed Adamem Wiśniewskim – obaj po 4 punkty i Anną Oszutowską – 3,5 punktów.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki, zaś zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji medale i nagrody. Turniej sędziował Mirosław Sobczak.

Następna impreza z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK odbędzie się w piątek, 20 października. Pierwsza runda o 17.00. Zapisy do 16.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki piątego turnieju GP ELPOS-PRYMUS-MOK – Gniezno, 15.09.2017

Skip to content