Rodzinne Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Miejski Ośrodek Kultury włączył się w obchody Dni Otwartych Funduszy Europejskich organizując dwa bezpłatne wydarzenia dla rodzin z dziećmi. Kolejną już okazję do zwiedzania Starego Ratusza, czyli „Labirynt” poprzedził jeszcze spektakl pt. „Kosmiczni Turyści” na dziedzińcu.

Rewitalizacja zarówno oddanego do użytku w 2018 roku budynku Starego Ratusza, jak i ta gmachu MOK przy ul. Łubieńskiego, nie odbyłyby się, gdyby nie spory udział środków unijnych. Niedzielny spektakl poznańskiej grupy „Kulturka” oraz urozmaicone różnymi atrakcjami zwiedzanie zakamarków budynku ratusza, były więc świetną okazją do włączenia się w obchody Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Galerię zdjęć z obu wydarzeń można obejrzeć na oficjalnym profilu społecznościowym MOK. Chętnych do wzięcia udziału w kolejnych edycjach „Labiryntu” – zarówno rodziny z dziećmi, jak i większe grupy zorganizowane – zapraszamy do kontaktu mailowego: staryratusz@mok.gniezno.pl