Rockowe i popowe hity w wydaniu orkiestrowym w MOKu

Orkiestra Miła Gnieznu to mozaika ludzi kreatywnych, kochających muzykę, wspólne tworzenie oraz lubiących dzielić się swoją pasją z innymi. Tym razem OMG wspólnie z MOK zapraszają do Sali Widowiskowej przy ul. Łubieńskiego,  4 lutego, o g. 16.00 na kolejny koncert.

OMG to pierwsza w Gnieźnie orkiestra kameralna, która powstała z inicjatywy lutniczki Reginy Borkowskiej – Kędzierskiej.  Jej poprowadzenie, Regina powierzyła w ręce skrzypaczki Sary Powagi. Urodzone tego samego dnia skrzypaczki, złączyły kilkanaście osobowości, które dały początek pięknemu projektowi. 

Orkiestra Miła Gnieznu składa się z Uczniów i Absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej w Gnieźnie oraz Uczniów, którzy pobierają nauki w prywatnych placówkach. Wszystko po to, by każdy na nowo odkrył pasuję wspólnego muzykowania. 

Na najbliższym koncercie będzie można usłyszeć wielkie hity muzyki rockowej i popowej. W ciekawy aranżacjach na orkiestrę smyczkową pojawią się utwory takich Wokalistów i zespołów  jak: Michael Jackson, Billie Eilish, Edith Piaf, Black Sabbath, Nirvana czy Queen. Skip to content