Rękoczyny – weekend z rękodziełem (29-30.06.2024)

Niezwykły weekend, który wypełnia kiermasz rękodzielników, rozstawiających swoje stanowiska na zrewitalizowanej ulicy Rzeźnickiej oraz na Deptaku przy ulicy Chrobrego. Oprócz tego na uczestników czekają różnorodne, bezpłatne warsztaty, podczas których można nauczyć się różnych technik rękodzielniczych.
Jeszcze zbierane są zgłoszenia stoisk rękodzielniczych:
Właśnie ruszają zapisy na poszczególne warsztaty Zapisy na warsztaty
Tegoroczna edycja realizowana jest pod wspólnym mianownikiem: KOSZYKI
📌Ponadto informujemy, że wystawców można odwiedzać na naszych deptakach
🪡🧵🪢🧶🪡🧵🪢🧶🪡🧵🪢🧶🪡🧵🪢🧶🪡🧵🪢🧶🪡🧵🪢🧶
📆𝗣𝗮𝗺𝗶𝗲̨𝘁𝗮𝗷𝗰𝗶𝗲, 𝘀𝗽𝗼𝘁𝘆𝗸𝗮𝗺𝘆 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘄 29 i 30 czerwca, 𝗺𝗶𝗲̨𝗱𝘇𝘆 𝟭𝟬.𝟬𝟬, 𝗮 𝟭𝟴.𝟬𝟬, 𝘄 𝗼𝗸𝗼𝗹𝗶𝗰𝗮𝗰𝗵 𝗦𝘁𝗮𝗿𝗲𝗴𝗼 𝗥𝗮𝘁𝘂𝘀𝘇𝗮!
————————————————————————-
𝐒𝐳𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨́ł𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐢𝐧𝐟𝐨𝐫𝐦𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐧𝐚 𝐭𝐞𝐦𝐚𝐭 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐮𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐚 𝐈𝐰𝐨𝐧𝐚 𝐏𝐢𝐞𝐜𝐡𝐨𝐜𝐤𝐚-𝐉𝐨́𝐳́𝐰𝐢𝐚𝐤 𝐩𝐨𝐝 𝐧𝐮𝐦𝐞𝐫𝐞𝐦 𝐭𝐞𝐥𝐞𝐟𝐨𝐧𝐮: 61 426 46 35 𝐛𝐚̨𝐝𝐳́ 𝐦𝐚𝐢𝐥𝐨𝐰𝐨: 𝐢𝐰𝐨𝐧𝐚𝐩𝐢𝐞𝐜𝐡𝐨𝐜𝐤𝐚-𝐣𝐨𝐳𝐰𝐢𝐚𝐤@𝐦𝐨𝐤.𝐠𝐧𝐢𝐞𝐳𝐧𝐨.𝐩𝐥
Wszelkie informacje dotyczące KFA znajdują się na stronie MOK.Gniezno.pl oraz KFA.Gniezno.eu.

„Rękoczyny” są częścią Królewskiego Festiwalu Artystycznego 2024.
—-
Realizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie przy wsparciu finansowym Miasta Gniezna
Sponsorem wydarzenia jest Akademia Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie

Pokaż mniej