„Przez życie z aparatem fotograficznym” – wernisaż wystawy Henryka Maćkowiaka za nami!

Henryka Maćkowiaka gnieźnianom nie trzeba przedstawiać – takiego dorobku życiowego, uśmiechu i witalności chciałoby się życzyć każdemu!

Pan Henryk Maćkowiak otworzył dziś swoją wystawę „Przez życie z aparatem fotograficznym”, która została zorganizowana z okazji jego 90. urodzin. Mamy nadzieję, że znajdziecie czas aby zobaczyć ten bogaty zbiór wspomnień z wielu lat!
 Wystawę można oglądać do 6.07.2023.
———————————————————————–
Wystawa jest przedsięwzięciem partnerskim Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna i Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie, w ramach realizacji projektu „Rozczytana Koalicja” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025