PODOMKA – MIĘDZY KWIATEM A ZMIERZCHEM – Wystawa

Serdecznie zapraszamy na wystawę pod hasłem: „PODOMKA – MIĘDZY KWIATEM A ZMIERZCHEM” autorstwa Krystyny Lipki – Czajkowskiej (2-15.10.2018 r.) oraz koncert zespołu NOHONO w Miejskim Ośrodku Kultury w dniu 15.10. 2018 o godz. 18.00.
Wydarzenia realizowane są z okazji stulecia wywalczenia praw wyborczych Polek przez Instytut Kultury Europejskiej oraz Miejski Ośrodek kultury w Gnieźnie.

Wystawa czynna jest od 2 do 15 października br.

Krystyna Lipka-Czajkowska
Absolwentka Wydziału Malarstwa, Grafiki i Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Działa na polu sztuki współczesnej oraz animacji i edukacji artystycznej. W swoich pracach porusza, między innymi, aspekt kobiety jako twórczyni ale i przedmiot współczesnego przekazu kulturowego. …………………………………………

NOHONO to poznańska elektroniczna grupa artystyczna założona na początku 2015 roku. Główną ideą projektu jest łączenie doświadczeń i umiejętności poszczególnych członków zespołu w celu zapewnienia kompaktowego, nastrojowego doświadczenia audiowizualnego. NOHONO na scenie to mieszanka żywiołowej elektroniki, żywych instrumentów, hipnotyzującego wokalu oraz wizualizacji tworzonych w oparciu o technologię 3D mappingu. Wszystkie te elementy tworzone na żywo podczas występu sprawiają, że dźwięk i światło przestają być osobnymi elementami, łącząc się w spójną całość.

zapr_wystwazapr2

 

Skip to content