Oprowadzanie kuratorskie po wystawie oraz warsztaty artystyczne dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którym nie udało się być na wernisażu naszej najnowszej wystawy.
Jeśli chcecie poznać ideę propozycji ZPAF Okręg Wielkopolski, która zgromadziła tak różnorodne osobowości artystyczne – ZAPRASZAMY Do Galerii!!! Kiedy?
1️⃣W piątek, 12.04, o g. 17.00 wraz z kuratorem wystawy, Markiem Lapisem, przyjrzymy się powstawaniu i koncepcji „Za/Trzymane”
2️⃣Mamy także drugą, dobrą dla uczniów oraz nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dla Was przygotowane są warsztaty artystyczne w oparciu o wystawę. Zajęcia w planie trwają ok 45 min, a zgłaszać możecie się poprzez mail: zapisy@mok.gniezno.pl