OFERTA PAŹDZIERNIKOWA KLUBÓW i warsztatów jednorazowych

12 października | g.11.00 MOK

Zaplątane – warsztaty wyplatania w październiku nie próżnują i szykują się na święta. Udział w warsztatach jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie chęci udziału i własne materiały.

Podczas najbliższego warsztatu uczestnicy i uczestniczki będą wyplatać liście i owoce ostrokrzewu,, który jest zarazem popularnym motywem świątecznym

materiały:

sznurek (pleciony lub skręcany – obojętnie) grubość 5 mm w kolorach czerwonym i zielonym.

20 października | g. 11.00 | MOK

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na niedzielne spotkanie z kulturą włoską. Klub włoski działający przy MOKu wraca po wakacyjnej przerwie, by opowiedzieć o wspólnej wyprawie do Bari, podsumować działalność zeszłoroczną na czele z aktywnym włączeniem się Klubu w Festa Italiana oraz… opowiedzieć o planach. A te dla Klubu coraz ciekawsze. Spotkanie jest otwarte.

23 października | g. 18.00 | MOK

Warto zerkać wstecz, prawda? Zwłaszcza, jeśli ma się ponad 70 lat działalności za sobą…

Sięgamy do korzeni, jakimi są rozmowy o fotografii. Właśnie tej dziedzinie nasz ośrodek poświęcał w przeszłości wiele czasu, energii.

Wsłuchując się w potrzebę fotografików oraz pasjonatów, MOK organizuje drugie spotkanie w ramach  nowego cyklu – PRYZMAT.

MOK we współpracy z Waldkiem Stube zaprasza na comiesięczne spotkania, w których uczestnicy będą mogli wymieniać się spostrzeżeniami, pojawią się inspiracje do twórczych rozwiązań, stworzy się kreatywna przestrzeń do organizacji plenerów w przyszłości, będzie szansa na organizację spotkań z ważnymi dla fotografii ludźmi, … a jeśli pojawi się potrzeba – także do przeprowadzenia warsztatów tematycznych.

Spotkania są otwarte, a udział w nich może wziąć każdy, kto interesuje się fotografią. Niezależnie od stopnia zaawansowania.