Odważne Kobiety – konferencja w Miejskim Ośrodku Kultury w pierwszy weekend marca

Konferencja dedykowana jest dzielnym, niezależnym i wrażliwym kobietom, a także tym, które zmagały się lub nadal zmagają z różnymi formami przemocy, dyskryminacji lub niesprawiedliwości. Zaproszenie kierowane jest do kobiet niezależnie od wieku, pochodzenia czy doświadczenia życiowego. Celem wydarzenia jest budowanie wspólnoty, dostarczanie inspiracji oraz zachęcanie do odwagi i aktywności. Wydarzenie odbędzie się 3 marca, o 14.30.
Na V jubileuszowej edycji konferencji Odważne Kobiety „opowiem Ci moją historię” poruszone zostaną tematy związane z dyskryminacją kobiet, przemocą psychiczną i instytucjonalną, aspektami bycia kobietą sukcesu, jak postępować, aby nie być tą winną, jak zamienić strach w odwagę i lęk w miłość, a także wiele innych istotnych kwestii.
Prelegentki konferencji to kobiety mieszkające w różnych państwach Europy, które wspierają kobiety. Wśród nich znajdują się Ilona Adamska z Europejskiego Klubu Kobiet, Mecenas Grzegorz Walków, Krystyna Auer z fundacji Global Family, pisarka Aneta Wybieralska, Anna Buchacz z fundacji Pani Ani i inni. Poprzednie edycje konferencji miały miejsce we Włoszech, na Słowacji i w Kielcach, przy współpracy z Samorządem Województwa Świętokrzyskiego.
Aby móc uczestniczyć w konferencji, należy się zarejestrować na stronie https://odwaznekobiety.com/rejestracja-na-udzial-w-konferencji-odwazne-kobiety-w-dniu-3-marca/.
Skip to content