nieMOŻLIWY Dzień Dziecka w styczniu

Pełen ciekawych zajęć i warsztatów, nieMOŻLIWY Dzień Dziecka w środku zimy to najnowsza propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury nie tylko dla dzieci, ale także ich rodziców. Inspirowany klimatem pacyfiku program został podzielony na kilka „wysp”, nazwanych na wzór tych z archipelagu Hawajów. Dwie z nich wypełnią atrakcje dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, od 0 do 15 roku życia; równolegle na trzeciej odbędą się warsztaty dla rodziców, a na czwartą udadzą się wszyscy wspólnie; na wieczorne, pożegnalne ognisko.
nieMOŻLIWY Dzień Dziecka – 15 stycznia 2022 – Stary Ratusz w Gnieźnie:
  • Wyspa Hawai’i
– dostępna między 17:00 a 20:00, z warsztatami plastycznymi dla dzieci i młodzieży w wieku 0-15 lat;
  • Wyspa Maui, na której wiele będzie się działo:
o 17:00 i 19:00 – Tropikalna dżungla, warsztat ruchowo-plastyczny dla dzieci w wieku 6-15 lat,
o 17:00 i 19:00 – Wyprawa z bohaterem, warsztat literacki dla dzieci w wieku 6-15 lat,
o 17:40 – zasady na plaży, spotkanie dla dzieci i młodzieży z ratowniczką,
 o 18:00 – opowieść Kamishibai dla dzieci, połączona z warsztatem plastycznym,
o 18:40 – taniec hula dla każdego,
o 19:40 – gra na ipu;
  • Wyspa O’ahu z warsztatami dla rodziców (bo dzieci w tym czasie będą zajęte 😉 )
o 17:05 – Bliskostwory. O budowaniu relacji z dzieckiem opowie Kinga Barlik,
o 19:05 – Moc mediacji. O sposobach pomocy rozwiązywania konfliktów opowie Magdalena Fejfer;
  • Wyspa Moloka’i
– pożegnalne ognisko na dziedzińcu Starego Ratusza, połączone z rozgrzewającymi animacjami o godz. 20:00.