nieMOŻLIWE -I Dziecięcy Festiwal Kreatywny

Dziecięcy Festiwal Kreatywny „nieMOŻLIWE” to kilkudniowe wydarzenie. Dedykowany jest najmłodszym, pełen barwnych i ciekawych warsztatów – pobudzających kreatywność, rozwijających umiejętności oraz skoncentrowanych na doświadczaniu nieMOŻLIWYCH zjawisk, spotkań z nieMOŻLIWYMI osobami (podczas koncertów, spektakli).

W ramach festiwalu oferujemy warsztaty dla grup wiekowych – 0-2,2-5,5-7,7-9,9-15 uwaga – obowiązują zapisy – http://mok.gniezno.pl/zapisy

Poza warsztatami szykujemy dla uczestników festiwalu koncert Sary Egwu-James (7.08, g.17:00), spektakl „Pchła Szachrajka” (8.08, g.12:00), „Circus” (9.08, g.12:00) w wykonaniu niezawodnych aktorów z poznańskiej Kulturki oraz koncert nieMOŻLIWYCH artystów z zespołu Małe Instrumenty (10.08, g.17:00).
Szykujemy także nocne tworzenie gwiazdozbiorów, spotkanie z małymi/wielkimi bańkami oraz kołysanki na dziedzińcu

Wstęp na wszystkie działania jest bezpłatny!!!

dokładny harmonogram:

Działanie jest dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.