Najbliższa niedziela dla dzieciaków i ich opiekunów

29.10.

O g. 11.00  Wszystkie Ruchy Dozwolone – sensoplastyka.

zapraszamy wszystkich opiekunów wraz z dziećmi od 1-5 r.ż. n a

Warsztaty sensoplastyczne oddziałują na wszystkie zmysły jednocześnie i pomagają dzieciom rozwijać się na wszelkich płaszczyznach – okazją do tego będzie najbliższe spotkanie w Miejskim Ośrodku Kultury; w niedzielę, 29 października o godzinie 11:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

O g. 12.00 ArchiMOK czyli warsztaty architektoniczne dla dzieci 5+ z opiekunami.

Podczas zajęć uczestnicy będą przyglądać się budynkowi MOKu, jak wygląda na zewnątrz i wewnątrz, poszukają miejsc ulubionych i najmniej ciekawych, zastanowią się dlaczego takie są. Obserwacja potrzebna będzie do aktywnej pracy plastycznej – uczestnicy bowiem zaproszeni zostaną do bycia architektami i architektkami dziecięcego domu kultury.

Uczestnicy_czki uruchomią wyobraźnię wykonując własną makietę MOKu z różnorodnych materiałów, którą oczywiście zabiorą ze sobą.

Wstęp wolny.