Monika Kuszyńska wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury!

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie serdecznie zaprasza na kolejny koncert, tym razem w Sali Widowiskowej MOK, 10 marca, o g. 17.00, wystąpi była wokalistka zespołu Varius Manx. Bilety w cenie 30 zł są już dostępne na platformie kupbilecik.

Monika Kuszyńska kojarzona przede wszystkim z występów w zespole Variux Manx to jednak przede wszystkim autorka tekstów i piosenkarka, w 2001 roku została wokalistką zespołu Varius Manx, pierwszy wydany wspólnie z zespołem album stał się brylantową płytą. Do największych hitów artystki wykonywanych z zespołem należą utwory takie jak: “Maj”, “Bezimienna” czy “Moje Eldorado”

Tragiczny wypadek samochodowy na chwilę przerwał rozwój błyskotliwej kariery wokalistki – po kilku latach intensywnej rehabilitacji wokalista wraca do swojej pasji – a więc śpiewania. Dzięki temu dziś mamy okazję słuchać takich utworów jak “Nowa rodzę się”, który Kuszyńska wykonuje razem z Beatą Bednarz, czy piosenki z debiutanckiej, solowej płyty “Ocalona”.

Koncert organizujemy w okolicach Dnia Kobiet, ale także obchodzonego od niedawna Dnia Mężczyzny – myślę więc, że jest to doskonała okazja do świętowania i spędzenia wspólnie czasu przy dobrej muzyce – mówi Michał Powałowski, Zastępca Prezydenta Miasta Gniezna.

Link do zakupu biletów: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/121161/Gniezno/Monika+Kuszy%C5%84ska/

Skip to content