Mikołaju, gdzie jesteś? – interaktywny, świąteczny spektakl w Miejskim Ośrodku Kultury

Spektakl „MIKOŁAJU! GDZIE JESTEŚ?” nie jest typowym scenicznym spektaklem teatralnym – to połączenie zabawy, muzyki, tekstów z prawdziwą mikołajkową imprezą, w której momentami wszyscy uczestnicy stają się bohaterami. Wydarzenie odbędzie się w Sali Widowiskowej MOK, 19 grudnia, o g. 17.00.

Przedstawienie jest bardzo dynamiczne, obfitujące w nietuzinkowe postaci, kolorowe kostiumy, doskonałą muzykę, śmieszne dialogi i niespodziewane zwroty akcji. Zarówno dzieci jak i dorośli aktywnie uczestniczą we wszystkich aranżowanych scenach. „MIKOŁAJU! GDZIE JESTEŚ?” – to przedstawienie autorskie Teatru Za Miastem, nawiązujące zarówno do tradycji jak i współczesności i kultury masowej.

Przesłaniem przedstawienia jest powrót do uniwersalnych wartości, przyjaźni, miłości i wzajemnego poszanowania oraz kultywowanie tradycji związanych ze świętami bożonarodzeniowymi. „MIKOŁAJU! GDZIE JESTEŚ?” – to wspaniała zabawa, liczne konkursy, wspólne śpiewanie kolęd, iście świąteczna atmosfera oraz zetknięcie z prawdziwym (trochę ekscentrycznym) Św. Mikołajem i jego świtą. Zaproszenie kierowane jest do wszystkich – bez względu na wiek.

Bilety w cenie 10 zł są dostępne na platformie kupbilecik.pl – Link do biletów

Skip to content