Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu Kasi Cerekwickiej

Kolejny już rok gnieźnianie i gnieźnianki będą mieli okazję wysłuchać koncertu w Katedrze w okresie świątecznym. Tym razem 29 grudnia, o g. 19.00 dla wszystkich zgromadzonych zaśpiewa Kasia Cerekwicka. Wstęp na koncert jest wolny.

Kasia Cerekwicka to jedna z najlepszych i najbardziej charakterystycznych wokalistek. Obecna na polskiej scenie muzycznej od 25 lat. Jej fenomenalny głos, aksamitna i zmysłowa barwa, a przede wszystkim świadomość i dojrzałość wokalna sprawiają, że każde wykonanie jest wyjątkowe i na długo zapada w pamięć odbiorców. Własny i rozpoznawalny styl towarzyszy jej od samego początku kariery.

Dzięki ogromnemu talentowi była zwyciężczynią wielu plebiscytów, zdobyła nagrody publiczności i jurorów na największych imprezach w kraju. Jest kompozytorką i autorką tekstów, a także absolwentką studiów muzycznych i psychologii.

29 grudnia 2023 w Gnieźnie, Kasia zagra piękny program świąteczno-kolędowy w kameralnym składzie.

Organizatorami koncertu są Urząd Miejski w Gnieźnie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.