Miejski Ośrodek Kultury ogłasza nabór wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy! – AKTUALIZACJA

W związku z dużym zainteresowaniem i rezerwacją dostępnych stanowisk – zamykamy nabór wystawców na tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy.

——————————————————————————————————————————————————————————————-Tegoroczny Jarmark odbędzie się w Pierwszej Stolicy Polski między 6 a 10 grudnia. Miejsce dla wystawców znajdzie się głównie na ulicy Chrobrego (Deptak), a jarmark działał będzie codziennie od 12.00 do 19.00.

W tym roku każdy z wystawców będzie mógł zaprezentować swoje usługi i produkty w specjalnych namiotach przygotowanych przez organizatora, w których oczywiście zainstalowane zostaną przyłącza prądowe. W każdym namiocie będzie przygotowany jeden stół i ławka. Każdy namiot będzie miał zapewnione oświetlenie w postaci girlandy. 

MOK przygotował łącznie 12 namiotów o powierzchniach:

– 2 namioty 3×3 (mieści 1 stoisko handlowe)

– 7 namiotów 3×6 (1 namiot mieści 2 stoiska handlowe)

– 2 namioty 5×6 (1 namiot mieści 4 stoiska handlowe)

– 1 namiot 6×6 (1 namiot mieści 4 stoiska handlowe)

Stoiska będą mieć powierzchnię 2×2 m kwadratowe oraz 3×2 metry kwadratowe. W przypadku zapotrzebowania na większą powierzchnię handlową należy zaznaczyć 2, 3 lub więcej stoisk znajdujących się tuż obok siebie.

Za miejsce wystawiennicze będzie pobierana opłata w wysokości 25 zł brutto za metr kwadratowy za każdy dzień handlu. 

Organizacje pozarządowe, świetlice, placówki edukacyjne oraz stoiska charytatywne uiszczają opłatę w wysokości 50% ceny za metr kwadratowy za każdy dzień handlu. 

Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy. Link tutaj – Formularz zgłoszeniowy.

Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu: Regulamin 2023

……………………..

Co ważne, wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z podpisaniem umowy. Jest to jedynie deklaracja chęci udziału w imprezie.

UWAGA! Miejski Ośrodek Kultury przyjmuje zgłoszenia do wyczerpania puli miejsc, pierwszeństwo w rezerwacji stanowisk, przed pozostałymi wystawcami, mają wystawcy posiadający asortyment świąteczny oraz rękodzielnicy. O ostatecznym przydzieleniu miejsca będzie decydować Organizator w oparciu o kolejność zgłoszeń.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt droga mailową pod adresem jarmark@mok.gniezno.pl lub telefonicznie z koordynatorką wydarzenia: Iwoną Piechocką-Jóźwiak, tel. 61 426 46 35. Skip to content