“Listopadowe dziewczyny” – premierowe spotkanie z nową książką Joanny Krystyny Radosz

Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Joanną Krystyną Radosz, już 27 listopada, o g. 17.00 w Starym Ratuszu, podczas którego autorka opowie o swojej najnowszej powieści “Listopadowe dziewczyny”.

Autorka opowie oczywiście o najświeższej powieści, której premiera zaplanowana jest na grudzień, ale także swoich wcześniejszych publikacjach, zainteresowaniach i inspiracjach. Podczas spotkania będzie można zakupić wydane książki, a także uzyskać unikatowy rabat na najnowszą powieść – “Listopadowe dziewczyny”.

Wstęp jest darmowy, na spotkanie obowiązują jednak wejściówki do odbioru już dziś, w portierni Starego Ratusza.

Joanna Krystyna Radosz – ur. 1992. W metryce ma Wrocław, w sercu Toruń, obecnie mieszka we Wrześni. Absolwentka filologii rosyjskiej na UMK i UAM. Doktorantka w Instytucie Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej UAM w Poznaniu, adeptka literaturoznawstwa z ciągotami w stronę badania literatury popularnej i dziecięcej. Naukowo zajmuje się kryminałami i fantastyką, a w wolnych chwilach pisze wszystko, włącznie z kryminałami i fantastyką. Jako pisarka książkowo debiutowała w 2016 roku zbiorem „Czarna Książka. Antologia opowiadań żużlowych”, jako tłumaczka rok później przekładem książki Iwana Kowtuna i Dmitrija Żukowa o 29. Dywizji Grenadierów SS. Z wieloma wydawnictwami współpracowała też jako recenzent wewnętrzny, korektor czy redaktor merytoryczny.

Skip to content