Licencje dla cukierników chcących sprzedawać „Wojciacho”

W trakcie zbliżających się obchodów Imienin Miasta, na terenie Gniezna ponownie będzie można skosztować lokalnego przysmaku – Wojciacha.

Kontynuując kilkuletnią tradycję współpracy z podmiotami, które na co dzień trudnią się produkcją i sprzedażą wyrobów cukierniczych, Miejski Ośrodek Kultury oraz Urząd Miejski ponownie zapraszają miejscowe firmy do wzbogacenia asortymentu o lokalny smakołyk.

Aby było „Wojciacho” było dostępne w dłuższym terminie niż same obchody Imienin Miasta, udzielenie czasowej licencji na sprzedaż proponowane jest na okres pomiędzy 20 kwietnia a 15 maja. Wszystkie przyłączające się do akcji podmioty będą mogły liczyć na wsparcie w nagłośnieniu dostępności „Wojciacha” w ich punktach handlowych, w postaci opracowania graficznego oraz wydruku określonej puli materiałów promocyjnych.

Zainteresowane podmioty proszone są o kontakt do 4 kwietnia 2022 pod numerem telefonu 789 265 274 lub adresem e-mail: grzegorzbuczkowski@mok.gniezno.pl