Kultura na złączach – start warsztat rodzinny

 

Kultura na złączach – nowy cykl warsztatów w Starym Ratuszu
warsztat dla rodzin z dziećmi w wieku 4-7 lat – środa 14.10.2020  godz. 17:00
Podczas warsztatu rodzinnego skupimy się, wykorzystując formy plastyczne i teatralne, na naszym tytule. Czym jest kultura, jakie zachodzą w niej połączenia, czy my jesteśmy jakoś złączeni z kulturą? jeśli tak, to w jaki sposób. Sprawdzimy także, nieco detektywistycznie ocenić, czy kultura jest nam w ogóle potrzebna. Wszystko w formie przyswajalnej, atrakcyjnej i przyjemnej.
W ramach całego działania pragniemy zaprosić do dyskusji oraz współtworzenia kultury. Chcemy, z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi oraz przy współudziale wszystkich uczestników warsztatów określić jakie wybieramy ścieżki kultury, co nam się podoba, a co zupełnie nie przypada nam do gustu, i czego tak naprawdę oczekujemy od kultury – od instytucji, animatorów. Sprawdzimy także na ile my sami tworzymy kulturę, a jeśli jeszcze nie zdobyliśmy się na odwagę – co możemy jej zaoferować. Będziemy sporo mówić o kulturze także w aspekcie samego miejsca, w którym odbywają się warsztaty. Warsztaty przeznaczone dla różnych grup wiekowych, odpowiednio dostosowany pakiet ćwiczeń oraz otwartość na nowe – to podstawy, którymi się kierujemy zakładamy proponując tą niezwykłą przygodę.
Tytułowa Kultura na złączach to propozycja dla wszystkich, którzy mają ochotę na włączanie się w tworzenie kultury w Gnieźnie.
Zapraszamy gorąco
zapisy – telefonicznie pod nr 512 411 867 bądź mailowo staryratusz@mok.gniezno.pl

Skip to content