Kultura na złączach – będziemy też w sieci :)

Mamy świadomość, że wiele działań znów na jakiś czas będzie trzeba realizować za pomocą internetu. Dlatego też szykujemy się z naszym nowym cyklem Kultura na złączach do aktywności w sieci….
Działanie zorganizowane by rozmawiać, współtworzyć, zastanawiać się, poruszać nieporuszane na co dzień tematy. Pragniemy zaprosić do dyskusji oraz współtworzenia kultury każdego, niezależnie od wieku i statusu społecznego. Szykujemy dla Was worek aktywności, bo zależy nam na Was, Waszym zdaniu i Waszej reakcji. Działanie bardzo autorskie, płynące z kulturalnych serc i skierowane do WAS.
Chcemy, z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi oraz przy współudziale wszystkich określić jakie wybieramy ścieżki kultury, co nam się podoba, a co zupełnie nie przypada nam do gustu, i czego tak naprawdę oczekujemy od kultury – od instytucji, animatorów.
Sprawdzimy także na ile my sami tworzymy kulturę, a jeśli jeszcze nie zdobyliśmy się na odwagę – co możemy jej zaoferować. Będziemy sporo mówić o kulturze także w aspekcie Starego Ratusza…
Tytułowa Kultura na złączach to propozycja dla wszystkich, którzy mają ochotę na włączanie się w tworzenie kultury w Gnieźnie.
20 listopada zaplanowałyśmy live z Wami. Przedtem jednak podzielimy się kilkoma działaniami, które dla Was szykujemy. Wszystkie aktywności umieścimy tu: wydarzenie na fb
Do przeczytania 😉
Skip to content