Konwent Fantasmagoria czeka na wolontariuszy i punkty programu!

Po przerwie Fantasmagoria powraca ze zdwojoną siłą z dwunastą edycją swojej sztandarowej imprezy! Już między 15 a 17 lipca będzie można spotkać się podczas bezpiecznej, pełnej wrażeń letniej edycji (po raz pierwszy w historii!) tego wydarzenia na terenie II Liceum Ogólnokształcącego.

Na odwiedzających czekać będą fantastyczne i naukowe prelekcje, konkursy, karaoke, goście literaccy, pokaz cosplay, gry planszowe, RPG, LARP, manga, anime, papercraft, sala Star Wars oraz wystawy – atrakcji nie zabraknie!

Aby jednak wydarzenie się udało, jak zawsze potrzebna jest pomoc samych fanów. Organizatorzy czekają na propozycje punktów programów, które uczestnicy chcieliby poprowadzić oraz na wolontariuszy, którzy pomogą w utrzymaniu porządku i czystości na imprezie. Jeżeli jesteś w stanie pomóc – zachęcamy!

Nabór wolontariuszy (do 31 maja): https://fantasmagoria.gniezno.pl/12-fantasmagoria/rejestracja/wolontariat/dodaj

Nabór na prelekcje oraz inne punkty programu (do 31 maja): https://fantasmagoria.gniezno.pl/12-fantasmagoria/rejestracja/program/dodaj

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Fantasmagoria, Miejski Ośrodek Kultury, Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna oraz II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie. Wstęp na całą imprezę jest darmowy po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji: https://fantasmagoria.gniezno.pl/

Skip to content