Konkurs Migz0ne memory oraz Shadow Festival

realizowany jest w ścisłej współpracy ze SkoyLabel!

 

Na początek – dzień dobry!
Dobrze, że tu jesteś!!!
Jeśli grasz, śpiewasz, tworzysz, bądź znasz kogoś, kto żyje dla hip hopu – dokładnie przeczytaj, co chcemy Ci powiedzieć.
👉 DO 31 maja czekamy na zgłoszenia!!!

👉 żeby wziąć udział w zgłoszeniu, należy zapoznać się z regulaminem wraz z załącznikiem: Konkurs Migz0ne memory oraz Shadow Festival – regulamin i karta zgłoszenia

Celem Konkursu Migz0ne memory oraz Shadow Festival jest promocja twórczości solistów i zespołów muzycznych oraz przybliżenie postaci Mikołaja Wojciechowskiego i jego twórczości jako MigzOne. Konkurs ma formę przeglądu, w którym mogą wziąć udział amatorskie zespoły muzyczne i soliści, którzy łączą elementy szeroko pojętej muzyki hiphopowej także z innymi gatunkami muzycznymi. Program może objąć również występy gości specjalnych. 

 

Migz0ne – Mikołaj Wojciechowski ur. 21.07.1999 , zm. 10.12.2020. Założyciel Skoy Studio, które po tragicznej śmierci w wypadku samochodowym przekształcone zostało w wytwórnie i agencje muzyczną Skoy Label. Tworzył w latach 2019-2020, student szkoły filmowej i muzyk, którego wzorem artystycznym był Adi Nowak.

Jego dyskografia dostępna jest tutaj:

Spotify
Apple Music
Amazon
Soundcloud
Deezer

Skip to content