Koncert Świąteczny w MOK

W przedświąteczną sobotę w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert świąteczny. Od wielu lat jest on prezentem uczestników sekcji artystycznych dla rodzin i przyjaciół. Tegoroczny, ściągnął do MOK tłumy gości. W ramach 1,5 h prezentacji mali i starsi artyści pokazali swoje wyjątkowe umiejętności. Motywem przewodnim koncertu była świąteczna bajka „O Zapomnianej Polanie”. Koncert poprowadził Jarek Mixer Mikołajczyk.

Przed koncertem asystent dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Kamilla Kozłowska wręczyła właścicielce „Kwiaciarni Pod Różą” MokAsa.

Statuetkę MokAsa przyznajemy naszym sponsorom i przyjaciołom od roku 2007. W ten sposób pragniemy docenić wkład finansowy i duże zaangażowanie w przedsięwzięcia kształtujące naszą społeczność i wpływające na rozwój kultury lokalnej.

Dotychczas otrzymały ją Firma „Trepko” w roku 2007,  PSS Społem w  2008 i „HOTELE PIETRAK” w 2009, a 2010 Kawiarnia Królewska w 2011, Drukarnia Majorczyk, 2012 Piekarnia Cukiernia K. DYNARYŃSKI, 2013 MJ SPORT, 2014 Marek Lisiecki, 2015 Firma Karuś. Statuetkę przyznaje Kapituła MOK w składzie: asystenci dyrektora, główna księgowa i instruktorzy merytoryczni MOK.

Tegoroczną statuetkę otrzymała Kwiaciarnia Pod Różą za całoroczną pomoc i wsparcie jakiego nam udzielili przy realizacji imprez i wystaw.

Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

Po koncercie w Dużej Galerii MOK rozdaliśmy nagrody w konkursie świątecznym na najpiękniejszą choinkę!!!

Zobaczcie  jak było uroczyście i świątecznie w GALERII ZDJĘĆ.

Skip to content