Koncert pasyjny w wykonaniu Chóru Męskiego – Towarzystwa Śpiewaczego Dzwon

Tradycją stały się w okresie Wielkiego Postu koncerty pieśni pasyjnej w wykonaniu Chóru Dzwon z Gniezna.

Już w niedzielę 10 marca o godzinie 18.45 w kościele franciszkańskim w Gnieźnie odbędzie się kolejna odsłona koncertu połączona ze słownymi utworami poetyckimi nawiązującymi do pieśni, które wykona Chór Męski – Towarzystwo Śpiewaczego Dzwon. W koncercie w tym toku usłyszmy min. PARCE DOMINE, STABAT MATER, CRUCEM TUAM, DE PROFUNDIS, czy MATKO BOLESNA.

Na wydarzenie zapraszają proboszcz parafii oraz chór Dzwon wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie, przy którym działa obchodzące w tym roku 160.lecie działalności Towarzystwo Śpiewacze.

Wstęp jest wolny. Koncert rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu wieczornej liturgii około godziny 18.45.

Zapraszamy.