Komunikat dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury

 

Drodzy Państwo!

W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy w całej Polsce jesteśmy zobowiązani dostosować się do planowanych zasad i ograniczeń z dnia 23 października 2020. W przypadku wydarzeń kulturalnych: „Wydarzenia kulturalne mogą się odbywać z udziałem max. 25 proc. publiczności, przy udostępnieniu co czwartego miejsca lub przy zachowaniu 1,5 odległości. Obowiązkowe zakrywanie ust i nosa.” (www.gov.pl)

Chcąc zadbać o Państwa bezpieczeństwo już od czerwca wprowadziliśmy największy możliwy reżim tj. w przypadku warsztatów kulturalnych 10m2 na osobę. Te zasady będą nadal obowiązywać, a liczba osób podczas koncertów, spektakli i wernisaży nie przekroczy 25% publiczności. Obiecujemy Państwu, że nie musicie się martwić, że podczas wydarzeń kulturalnych będzie Was więcej, my zadbamy o właściwą liczbę osób – na każde wydarzenie będą obowiązywać zapisy lub zaproszenia. Przed wejściem na wydarzenia otrzymacie Państwo do wypełnienia dokumenty. Ponadto prosimy o dezynfekcję rąk i używanie maseczek we właściwy sposób.

Wiemy jak ważna jest dla Was kultura, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby w Miejskim Ośrodku Kultury i Starym Ratuszu było bezpiecznie. Pomimo tego trudnego czasu miło nam będzie gościć Państwa w naszych murach.

Skip to content